Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

‘Sıfır Atık Projesi’ Tam Gaz Devam!

5 sene önce
398 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

“Dönüşüm seninle başlar” sloganıyla sıfır atık projesini sahiplenen Bafra Belediyesi; şehrin belirli noktaları ve okullara yerleştirdiği geri dönüşüm kutuları, Hanımlar Emek Pazarında karton poşet, İlçede bulunan Büyük Pazarda bez çanta ardından Kemalpaşa Modern Pazarında çanta dağıttı.
Başkan Kılıç tarafından yapılan bez çanta dağıtımında alış verişe gelen vatandaşlar ve pazar yerinde bulunan esnafların gösterdiği sevgi dikkat çekici boyuttaydı.
Bez çanta dağıtımında vatandaşlar ve esnaflarla sohbet edip sorunlarını dinleyen Başkan Kılıç, Ülke için çok önemli olan sıfır atık projesini uzun uzun anlatarak bilgilendirmede bulundu.
Başkan Kılıç’ın büyük pazar yeri ziyaretinde Bafra Pazarcılar Odası Başkan Hüseyin Topuz’u da kendisine eşlik etti.
Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç: “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan Hanımefendinin öncülüğünde başlatılan Sıfır Atık Projesine destek amacı ile hazırladığımız bez çantalarımızı Büyük pazar yerimizde vatandaşlarımıza dağıttık. Bizlerin yanında olan Pazarcılar Odası Başkan Hüseyin Topuz ve tüm halkımıza teşekkür ediyorum.Belediyemiz öncülüğünde Sıfır Atık projesi her geçen gün daha da ilgi ve destek topluyor. Bizler bu doğrultuda farklı çalışmaları hayata geçirmeye devam edeceğiz. Cumhuriyet Ortaokulu ’da E-twinning kapsamında 6 ülkeden 23 okulun katılımıyla yürütülen “Çevre İçinse Eğer, Atıkları Toplamaya Değer” projesi ile çevreye duydukları hassasiyeti verdikleri önemi ortaya koyuyorlar. Bütün bunlar Bafra’nın söz konusu projeye ne denli sahip çıktığının göstergesidir ”Dedi.

Kullanıcı
Kanalda toplam 159 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.